№ 21 від 29.03.2012 року (Про покращення роботи комунальних підприємств міської ради)

👁 1 028    |    Опубліковано: 09.04.2012 о 09:57    |    Автор:    |   
Категорії: Рішення виконкому   |   

 

Рахівська міська рада

виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2012 року   № 21

м. Рахів

 

Про покращення роботи комунальних

підприємств міської ради

 

 

З метою покращення фінансового стану комунальних підприємств міської ради, виявлення мешканців м. Рахів, які користуються житлово-комунальними послугами без укладання  договорів та не оплачують за надані послуги, порушують правила благоустрою м Рахів, відповідно до Закону України „Про відходи ”, Кодексу  України про адміністративні правопорушення, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

         1. Начальнику КП «Рахівтепло» (директор Ластовичак Ю.Ю.) забезпечити проведення повної інвентаризації споживачів послуг тепловодопостачання та водовідведення виявлення самовільних підключень до мереж, активізувати роботу з населенням для підняття рівня  оплати за надані послуги.

2. В. о. директора МКП ”Рахівкомунсервіс”  Селехман В.А. забезпечити роботу по укладанню договорів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та здійснити повну інвентаризацію споживачів цих послуг.

3. У разі відсутності у громадян договорів на вивезення відходів,  відмовлення від укладання договору (п.10 Доповнення до „Правил благоустрою міста Рахів” затвердженого рішенням міської ради  № 49 від 25.07.2006 р.)  є  порушеннням вимог щодо поводження з відходами та правил благоустрою територій  населеного пункту, відповідальним особам складати протокол про адміністративне правопорушення та подавати на розгляд адмінкомісії міської ради для накладання штрафу згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

4. Для виконання даних заходів залучати за згодою працівників санітарно-епідеміологічної служби, дільничних  інспекторів Рахівського РВ  УМВС в Закарпатській області.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови  Бочкора П.Ю.

 

Міський голова                                                             Я.В.Думин

Share