28 ТРАВНЯ НА БАЗІ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОЙДЕ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ГРУП ЗІ СТВОРЕННЯ ОСББ ТА ДЛЯ ДІЮЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ

👁 145    |    Опубліковано: 15.05.2019 о 13:51    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини Рахова, Оголошення, ОСББ, Семінари, Сталий розвиток громади   |   

 


 


Як вже зазначалося раніше, на Закарпатті діє спільний проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень HOUSES». 15 квітня цього року представник проекту пані Любов Павлович вже проводила зустріч з представниками ОСББ міста та ініціативних груп зі створення ОСББ.

28 травня ц.р. о 14:00 к.ч. в приміщенні залу засідань Рахівської міської ради пройде чергова зустріч з експертами проекту. На цей раз вашій увазі пропонується тренінг з тем: “Поняття управління багатоквартирним будинком та його форми” та “ОСББ в Україні: правовий статус, порядок створення і діяльність”.

Запрошуємо до участі представників ініціативних груп та вже діючих ОСББ.

Закликаємо рахівчан бути більш активними в цьому напрямку, адже ОСББ – це ефективний інструмент покращення вашого власного добробуту та умов проживання. З метою методичної підтримки, Рахівською міською радою було створено розділ на офіційному сайті міськради «На допомогу ОСББ», де ви можете ознайомитися з покроковою інструкцією та завантажити типові документи.
http://rakhiv-mr.gov.ua/na-dopomohu-osbb/

Share

Яндекс.Метрика