35-річного майора поліції Володимира Мателегу призначили тимчасово виконуючим обов’язки Рахівського відділення поліції Тячівського відділу ГУНП в Закарпатській області.

👁 2 242    |    Опубліковано: 21.07.2016 о 09:13    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Його особовому складу представив заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович.

До призначення Володимир Мателега був заступником начальника Тячівського відділу поліції, начальником слідчого відділу, повідомили Голос Карпат у Рахівському райвідділенні поліції. У свій час він вже встиг покерувати райвідділком у Рахові.

– Особовий склад Рахівського відділення поліції спроможний працювати та виконувати покладені на них завдання, наші дії будуть прозорими та відкритими, – наголосив після призначення Володимир Мателега. – Наші зусилля будуть направлені на налагодження тісної співпраці з громадянами, сьогодні суспільство повинно відчувати надійний захист та довіру до правоохоронців.

До нього районне відділення поліції очолював майор міліції Михайло Палкуш, який до цього працював заступником начальника – начальником кримінальної міліції Ужгородського райвідділу, виконував обов’язки начальника Ужгородської міліції. Інформації про його призначення на інші посади в органах МВС наразі немає.

Share