Адреси регіональних відділень Фонду соціального захисту інвалідів

👁 1 469    |    Опубліковано: 22.03.2016 о 13:49    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Вінницьке обласне відділення

21100, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-а

тел./факс (0432)-68-00-28

електронна адреса: Vinnitsia@ispf.gov.ua

Vinnitsia@ispf.gov.ua

директор: Полонський Сергій Дмитрович

Волинське обласне відділення

43008, м. Луцьк, пр. Писаревського, 3а

тел./факс (0332)-25-42-04

електронна адреса: Volyn@ispf.gov.ua

Volyn@ispf.gov.ua

директор: Шевчук Валерій Олексійович

Дніпропетровське обласне відділення

49101, м. Дніпропетровськ,

вул. Чкалова, 11

тел./факс (056)-744-71-29

електронна адреса: Dnipropetrovsk@ispf.gov.ua

Dnipropetrovsk@ispf.gov.ua

директор: Новіченко Максим Анатолійович

Донецьке обласне відділення

фактична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Енгельса, 42

контактний телефон:(099)-787-90-44,

(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,

(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна

юридична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а

електронна адреса: doofszid@ukr.netDonetsk@ispf.gov.ua

директор: Пімонова Віра Іванівна

Житомирське обласне відділення

10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38

тел./факс (0412)-22-89-89

електронна адреса: Zhytomyr@ispf.gov.ua

Zhytomyr@ispf.gov.ua

директор: Прушківський Володимир Станіславович

Закарпатське обласне відділення

88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14

тел./факс (03122)-3-53-50

електронна адреса: Zakarpattia@ispf.gov.ua

Zakarpattia@ispf.gov.ua

директор: Воробець Андрій Юрійович

Запорізьке обласне відділення

Прийом звітів від роботодавців здійснюється

за адресою: м. Запоріжжя. пр. Леніна, 152, 3 поверх, кім. 301,

тел. (0-61) 787-50-64

Алреса для звітів, які надсилаються поштою:

69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147

електронна адреса: Zvitis@ukr.net

Zvitis@ukr.net

Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо  реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)

директор: Огородова Тамара Миколаївна

Івано-Франківське обласне відділення

76006, м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 9

тел./факс (0342)-77-37-75

електронна адреса: Ivano-Frankivsk@ispf.gov.ua

Ivano-Frankivsk@ispf.gov.ua

директор: Жураківський Василь Юрійович

Кіровоградське обласне відділення

25009, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 7А

тел./факс (0522)-33-22-69

електронна адреса: Kirovohrad@ispf.gov.ua

Kirovohrad@ispf.gov.ua

в.о. директора: Бідна Марія Олексіївна

Київське обласне відділення

04655, м. Київ, вул. Глибочицька, 72

тел./факс (044)-417-53-01

електронна адреса: Kiev-Oblast@ispf.gov.ua

Kiev-Oblast@ispf.gov.ua

директор: Фомічов Геннадій Артемович

Київське міське відділення

03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 104

тел./факс (044)-528-68-17

електронна адреса: Kiev@ispf.gov.ua

Kiev@ispf.gov.ua

т.в.о. директора: Хариш Михайло Ярославович

Луганське обласне відділення

93010, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5

тел. (06453)-735-43

електронна адреса: Luhansk@ispf.gov.ua

Luhansk@ispf.gov.ua

Директор: Чибрисова Наталія Вікторівна

Львівське обласне відділення

79000, м. Львів, пл. Маланюка, 6

тел./факс (032)-261-10-01

електронна адреса: Lviv@ispf.gov.ua

Lviv@ispf.gov.ua

директор: Мисаковець Галина Григорівна

Миколаївське обласне відділення

54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46

тел./факс (0512)-37-47-61, -37-47-63

електронна адреса: Mykolaiv@ispf.gov.ua

Mykolaiv@ispf.gov.ua

директор: Чекарь Ірина Костянтинівна

Одеське обласне відділення

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

тел./факс (048)-722-52-42

електронна адреса: Odesa@ispf.gov.ua

Odesa@ispf.gov.ua

директор: Кольцов Віталій Михайлович

Полтавське обласне відділення

36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1

тел./факс (0532)-56-36-23

електронна адреса: Poltava@ispf.gov.ua

Poltava@ispf.gov.ua

директор: Дяченко Олександр Миколайович

Рівненське обласне відділення

33000, м. Рівне, вул. Замкова, 10а/1

тел./факс (0362)-26-65-82, 26-58-80

електронна адреса: Rivne@ispf.gov.ua

Rivne@ispf.gov.ua

директор: Балахно Сніжана Михайлівна

Сумське обласне відділення

40004, м. Суми, вул. Горького, 2

тел. (0542)-22-70-44, факс (0542)-22-33-37

електронна адреса: Sumy@ispf.gov.ua

Sumy@ispf.gov.ua

директор: Космакова Олена Василівна

Тернопільське обласне відділення

46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8

тел./факс (0352)-25-54-59

електронна адреса: Ternopil@ispf.gov.ua

Ternopil@ispf.gov.ua

директор: Базилевська Ірина Віталіївна

Харківське обласне відділення

61022, м. Харків, майдан Свободи, 5,

Держпром 1-й під’їзд, кім.16

тел./факс (057)-757-40-77

електронна адреса: Kharkiv@ispf.gov.ua

Kharkiv@ispf.gov.ua

директор: Лещенко Наталія Олександрівна

Херсонське обласне відділення

73000, м. Херсон, пр. 40-річчя Жовтня, 5а

тел./факс (0552)-49-02-12

електронна адреса: Kherson@ispf.gov.ua

Kherson@ispf.gov.ua

директор: Колотинська Ірина Володимирівна

Хмельницьке обласне відділення

29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87

тел./факс (0382)-76-26-01

електронна адреса: Khmelnytskyi@ispf.gov.ua

Khmelnytskyi@ispf.gov.ua

директор: Карапозюк Василь Миколайович

Черкаське обласне відділення

18000. м. Черкаси, просп. Хіміків, 50

тел. (0472)-64-70-43 факс (0472)-64-91-30

електронна адреса: Cherkasy@ispf.gov.ua

Cherkasy@ispf.gov.ua

директор: Радзівіл Катерина Петрівна

Чернівецьке обласне відділення

58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 87-г

тел./факс (03722)-7-25-85

електронна адреса: Chernivtsi@ispf.gov.ua

Chernivtsi@ispf.gov.ua

директор: Мельничук Микола Дмитрович

Чернігівське обласне відділення

14017, м. Чернігів, вул. Комінтерна, 14

тел./факс (0462)-67-28-51

електронна адреса: Chernihiv@ispf.gov.ua

Chernihiv@ispf.gov.ua

директор: Лось Ірина Іванівна

Share

Яндекс.Метрика