Благодійний Фонд «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

👁 1 540    |    Опубліковано: 05.04.2016 о 15:18    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Благодійний Фонд «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» оголосив збір коштів для придбання реанімаційного обладнання для дитячих лікарень

З 4 по 24 квітня Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів, проводитиме ХІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця». Метою даної акції є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.
Благодійний фонд «Серце до серця» був створений у січні 2006 року. Його головною метою є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей. Засновники фонду поставили перед собою ціль – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всебічного контролю і публічного звітування.
Фонд «Серце до серця» займається придбанням та передачею у встановленому чинним законодавством порядку в безоплатне користування лікувальним закладам та безпосередньо набувачам благодійної допомоги медичного обладнання та медичних інструментів, а також витратних матеріалів та медикаментів призначених для рятування і підтримки життя. Благодійний фонд підтримує та встановлює зв’язки з подібними благодійними та громадськими організаціями, у тому числі з іноземними та міжнародними.

Організація має чотири основних напрямки діяльності:

— Збір благодійних коштів для закупівлі медичного обладнання для дитячих лікувальних закладів;

— Об’єднання молоді з усієї України з метою допомогти хворим дітям;

— Співпраця з іншими благодійними та міжнародними організаціями;

— Повернення суспільству довіри до благодійних організацій, шляхом проведення діяльності за принципами прозорості,простоти, всебічного контролю та публічної звітності.

Share