Благоустрій надихає (ФОТО)

👁 2 570    |    Опубліковано: 26.05.2023 о 09:00    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Потреба в оновленні зелених насаджень населених пунктів є постійною. Декоративні дерева і кущі формують не тільки архітектурне обличчя міст, але надають їм мальовничості та приваблюють туристів. Вони позитивно впливають на міський клімат, оскільки слугують резервуарами для чистого повітря і захищають людей від прямих сонячних променів. Тому, майже на всій території України небайдужі мешканці та громадські активісти докладають максимум зусиль для озеленення міст і сіл та оздоровлення навколишнього середовища.

Хоча, сезон весни вже майже завершується, екологічні весняні акції ще продовжують проводити.

Тож днями, учасники любительського об’єднання Zumba dance (під керівництвом Мирослави Шемоти) підтримали ініціативу Алли Козурак, старшої наукової співробітниці ботанічної лабораторії Карпатського біосферного заповідника, та провели акцію «Затанцюю для міста» з метою збору коштів для закупівлі декоративних саджанців для покращення благоустрою м. Рахова.

Не зважаючи на обставини — шукаємо маленькі радощі, підтримуємо фізичну активність, робимо добру справу – покращуємо благоустрій. Тож зовсім скоро містян буде радувати алея чудових декоративних кленів різних сортів ,,висаджена від ЗЗСО #1 до Римо-Католицької церкви.

За інформацією любительського об’єднання Zumba dance.

Share