Департамент соціального захисту населення ОДА оголошує фотоконкурс ,,Миттєвості сімейного щастя”

👁 1 640    |    Опубліковано: 03.02.2017 о 18:17    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиме фотоконкурс ,,Миттєвості сімейного щастя”.

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традиції. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: ,,Народження сім`ї”, ,,Чекаємо на лелеку”, ,,Нас багато в мами й тата”, ,,Батьки і діти”, ,,Працюємо разом”, ,,Сімейні розваги”. Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно подавати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки)  до 12 квітня ц.р. в управління соціального захисту населення Рахівської РДА (м. Рахів, вул. Вербник, 1 каб. № 5).

 

Управління соціального захисту населення Рахівської РДА

Share