Діти Рахова повернулись з відпочинку (ФОТО)

👁 1 802    |    Опубліковано: 18.07.2022 о 15:35    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Літо , сонце, відпочинок, позитивні емоції… Саме під таким гаслом проходив відпочинок в Коштийошдомбов з 3 по 16 липня, в якому взяли участь 25 рахівчан. Завдяки організатору Угорської  Екуменічної Служби Допомоги наші діти мали змогу ознайомитися з азами угорської мови, навчились рахувати, вітатися,дякувати угорською мовою, а також вивчили угорську народну пісню та національний танець.

Протягом 2 тижнів перебування в таборі,на малечу чекала різноманітна, захоплююча програма: ігри, 4 екскурсії, спортивні змагання, плавання, велосипедний тур до річки Драва, який є своєрідним кордоном між Угорщиною та Хорватією. Рахівчани мали змогу пливти на кораблі по озеру Балатон, а також покупатися в ньому. Побували в замку Середньовіччя, де виготовляли імбирні пряники, власноруч робили свічки, розмальовували гіпсові фігурки, камені, і побачили справжні рицарські кінні батли.

За допомогою Viar окулярів побували в навколосвітній подорожі. Щодня плавали в басейні, який знаходився на території табору. А також діти взяли участь в екологічних навчаннях. Два тижні швидко промайнули, але позитивні враження від табору залишаться назавжди. Повернулись додому з новими позитивними емоціями, новими знайомствами.

Щиро дякуємо всім, хто причетний до організації та проведення табору. В кінці відпочинку дітки мріяли про єдине: якнайшвидшого закінчення війни, мирного неба над нашою рідною Україною!

Ілдіко Репарук – керівник групи.

Share