До уваги громадян!

👁 1 358    |    Опубліковано: 16.11.2017 о 09:43    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області, Новини Рахова   |   

 


 


„Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна

перевірка діючої системи централізованого оповіщення  цивільного захисту Закарпатської області із залучення всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводові мовлення, а також електричні сирени системи „ПАВІАН”). Управління звертається до усіх мешканців області та гостей  з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали що будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

       Нагадаємо, що уривчасте звучання електросирен означає „УВАГА ВСІМ”. Почувши їх звучання необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації”.

Share