До уваги представників бізнесу, підприємств та організацій Закарпатської області, зацікавлених в експорті товарів та послуг!

👁 1 411    |    Опубліковано: 06.04.2017 о 16:12    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Експортною стратегією України – Дорожньою картою стратегічного розвитку торгівлі 2017-2021, презентація якої відбулась 28 березня 2017 року, серед іншого, визначено пріоритетні для розвитку сектори економіки (ознайомитися зі стратегією можна на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: http://bit/ly/2nvH3Z9).


Разом з тим, в Мінекономіки відбулась дискусія стосовно організації стендів України на провідних світових виставках, в якій взяли участь експортери з різних галузей, які мають великий досвід участі в міжнародних виставках, а також організатори ряду українських експозицій за кордоном.
Одним з результатів цієї зустрічі стала домовленість, що ключові виставки, де необхідно сконцентрувати урядову підтримку експортерів в контексті організації національних стендів, будуть визначені, базуючись саме на позиції бізнесу та з урахуванням побажань відповідних галузевих асоціацій.
Офісом з просування експорту (консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, який займається просуванням українського експорту на закордонні ринки) запропонований перелік найбільших виставок за кордоном (ознайомитись з переліком та анкетою для організації національних стендів на міжнародних виставках за кордоном можна в інтернеті за посиланнями:
ПЕРЕЛІК: https://www.dropbox.com/s/aj6alz84ukyuu4z/FAIRS.pdf?dl=0.
АНКЕТА: https://goo.gl/forms/JWYXCOzLamHjmMx02).

Крім того, вищезазначений офіс з просування експорту розпочинає серію семінарів та майстер–класів для бізнесу в рамках напрямку ”Освіта для експортерів”.

Share