До уваги рахів’ян: важлива інформація від поліції щодо квартирних крадіжок

👁 954    |    Опубліковано: 20.06.2017 о 15:13    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Управління поліції охорони Закарпаття застерігає жителів області подбати про безпеку свого житла та майна. Літній сезон відпусток розпочався. Однак, поки громадяни насолоджуються відпочинком та подорожами, злодії не дрімають

Саме тоді, коли тривалий час господарів немає вдома, їхнє помешкання потрапляє в поле зору квартирних злочинців. «Домушники» готуються до пограбування заздалегідь. Зазвичай, крадіжки є спланованими – працюють за наводкою.
– Якщо вас кілька днів не буде вдома, то золоте правило перед відпусткою – мовчання. Краще не розповідати про тривалість відпустки малознайомим. Нерідко молоді люди розміщують повідомлення про відпустку в соціальних мережах – цього робити не варто. Шляхом розповсюдження інформації ці відомості можуть стати «наводкою». Також було б непогано, до прикладу, попросити когось із сусідів час від часу визирати у коридор. Особливо, якщо звідти долинають підозрілі звуки, – розповів журналістам Сергій Лисенко, заступник начальника УПО в Закарпатській області.
Поліція охорони радить не нехтувати безпекою свого майна: зачиняти двері на усі замки, вікна, кватирки, домовитися з сусідами, аби ті забирали листівки з поштового ящику. Не залишати ключі від дому в поштових ящиках, чи то на дверній рамі, під кошиком. Але найнадійнішим засобом захисту, звичайно, буде сигналізація.
– В арсеналі злодіїв будь-які відмички. Тому відчинити замок – це буквально кілька хвилин. Але не тільки через двері проникають крадії. Сучасні вікна вони теж навчились відкривати за лічені секунди. А сигналізація – це надійний метод. У поліціїх охорони сучасні прилади, які реагують одразу, і наряд групи затримання завжди на поготові,- зауважив Сергій Лисенко.
Варто встановити на вікнах ролети або ґрати. Зокрема, це стосується жителів, які живуть на нижніх поверхах багатоквартирних будинків, адже якраз вони найчастіше потерпають від рук зловмисників. Пам’ятайте також, що більшість крадіжок є спланованими. Крадіїї звертають увагу на заможність потенційної жертви. Щодо незапланованих крадіжок, то тут увагу зловмисника привертає, до прикладу, відкрите вікно чи неякісні двері. Окрім того, коли до вас додому приходжять незнайомі люди , що представляються працівниками комунальних структур – обов’язково попросіть їх показати посвідчення, аби свідомо не впустити до хати злочинця.
Якщо ж ви стали жертвою злочинців, одразу звертайтесь в поліцію, адже найлегше злодія впіймати по гарячих слідах, повідомляє Управління поліції охорони в Закарпатській області.

До уваги закарпатців: важлива інформація від поліції щодо квартирних крадіжок
До уваги закарпатців: важлива інформація від поліції щодо квартирних крадіжок
До уваги закарпатців: важлива інформація від поліції щодо квартирних крадіжок

Share