ДОПОМОГТИ ЗУПИНИТИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ МОЖЕ КОЖЕН З НАС!

👁 1 385    |    Опубліковано: 26.03.2020 о 17:22    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Громадянське суспільсьво   |   

 


 


Враховуючи ситуацію, що складається із поширенням захворювання на COVID-19 в країні та повернення ряду мешканців Рахова  із-за кордону, просимо повідомляти про факт повернення ваших родичів, знайомих або сусідів з метою уникнення поширення коронавірусної інфекції.

Кожен громадянин, хто повернувся із закордону або іншого населеного пункту, де спостерігається поширення COVID-19, зобов’язаний  перебувати у самоізоляції щонайменше 14 календарних днів з метою недопущення поширення інфекції та уникнення ускладнень.

Якщо вам відомі випадки, коли громадяни повернулися з інших країні і халатно не дотримуються відповідних заходів самоізоляції, або у ваших сусідів чи знайомих спостерігається висока температура вже тривалий час, та вони не повідомляють сімейного лікаря, просимо інформувати про такі випадки на анонімну гарячу лінію за телефонами:

+380981088217, +380638146631

Будьте пильні, бережіть себе! Пам’ятайте, що найбільш ефективним способом попередити поширення вірусу є дотримання соціальної дистанції мешканцями громади та сумлінна самоізоляція тих, хто повернувся із-за кордону!

Share