Гордість і слава України! Національний заслужений Академічний український народний хор ім. Григорія ВЕРЬОВКИ виступив у Рахові (ФОТО)

👁 1 264    |    Опубліковано: 20.01.2017 о 11:44    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |    Теги: ,

 


 


19 січня на сцені Рахівського районного будинку культури, у переповненій глядачами залі, Національний заслужений академічний український народний хор імені Г. Верьовки презентував великий святковий концерт «Різдво іде по світу».

Із самого початку серця шанувальників зачарувало майстерне виконання пісень, грандіозні і прекрасні танці хореографічної групи та віртуозна гра оркестру народних інструментів. Глядачі неодноразово аплодували артистам стоячи. Це був спектакль, в якому все було прекрасним.

Рахівчани почули класичного легендарного «Щедрика» та найкращі різдвяні композиції народів світу. Сучасні декорації та відео-ефекти перенесли  присутніх у справжню різдвяну казку.

Святкову програму «Різдво іде по світу» хору ім. Г. Верьовки у Рахові глядачі могли побачити за сприяння народного депутата України Василя Петьовки та депутатського корпусу Рахівської міської ради.

Share