Гранти на розвиток власної справи

👁 428    |    Опубліковано: 08.07.2022 о 09:36    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Вони розроблені з метою підтримки суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки. Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю.

Гранти надаються для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику (площею від 1 до 25 гектарів).

Гранти надаватимуться за умови співфінансування у співвідношенні: 70% вартості проекту висадки насаджень – за рахунок гранту (безповоротні кошти),  а 30 % — внесок отримувача.

Аграріям надаватиметься від 150 до 400 тисяч грн на 1 гектар насаджень.

Якщо Ви бажаєте розвивати власну справу та хочете взяти участь у проекті, за детальною інформацією звертайтесь у Рахівську міську раду або за телефоном 0966787407 – Михайло ФІРКА.

Share