Лісівники Рахівщини захищали лісокультурні проекти

👁 1 493    |    Опубліковано: 21.12.2016 о 14:09    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Лісівники Рахівщини готуються до лісокультурної кампанії наступного року.

13 грудня спеціалісти ДП«Ясінянське ЛМГ», «Рахівське ЛДГ» та «Великобичківське ЛМГ» зустрілися для захисту лісокультурних проектів в конторі Діловецького лісництва. За традицією їх захищають головні лісничі, інженери лісових культур та лісничі підприємств. Розгляд здійснювала спеціальна комісія, до складу якої увійшли спеціалісти Закарпатського ОУЛМ та науковці Закарпатського відділення УкрНДІгірліс.
Захист проектів лісових культур, плантацій та природного поновлення на 2017-ий рік відбувався в атмосфері всебічного і ґрунтовного аналізу найважливіших проблем під час проведення лісокультурних робіт, лісовідновлення та природного поновлення масивів, які необхідно вирішити в нинішньому році, зробивши, до того ж, вагомий внесок і на перспективу. Зокрема, активно обговорювалися питання своєчасного відновлення зрубів, схеми змішування порід, створення лісових культур у відповідності до типів лісорослинних умов.
Цьогорічний захист проектів лісових культур показав, що проекти стають більш досконалими. Наступного року по ДП «Рахівське ЛДГ», відповідно до лісокультурного фонду, заплановано заліснити всі суцільні зруби та створити лісові культури на площі 150,4 га. Лісові ділянки, де є достатня кількість природного підросту, заплановані під природне поновлення, загальна площа якого становить 146,2 га, для успішного лісовідновлення цих ділянок планується часткове введення головних та супутніх деревних порід.
Олеся ЛОФЕРДЮК,

провідний інженер лісових культур ДП „Рахівське ЛДГ”.

Share