Місто Свіднік (Словаччина) та місто Рахів єднає давня побратимська дружба

👁 1 569    |    Опубліковано: 14.04.2016 о 14:34    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


З 7 по 9 квітня делегація міської ради, до складу якої входили міський голова та депутати, побували із робочою поїздкою в місті – побратимі – Свідніку. В міській раді було проведено ділову зустріч та переговори з пріматором, членами виконкому та депутатами у сфері діяльності місцевого самоврядування.

Пріматор міста Ян Голодняк ознайомив гостей з економічним та соціальним розвитком краю, поділився досвідом роботи з питань проведення децентралізації, яке зараз є актуальним і для нашої місцевої громади. Обидві сторони намітили конкретний план співпраці на 2016 рік, насамперед, в галузях культури, спорту, туризму. Розробили можливі шляхи економічно-взаємовигідних зв’язків на рівні підприємницьких структур та конкретну участь у інвестиційних проектах.

Також незабутні враження залишилися від участі в урочистостях і заходах, зокрема: участь у міжнародній конференції «Українці в історії та культурі Карпат», яка проходила на честь 60-річчя Словацького музею української культури, члени нашої делегації відвідали історико-культурні пам’ятки міста Свіднік та міста Кросно (Польща).

Подібні обміни делегаціями мають на меті поділитися досвідом роботи місцевого самоврядування, організації співпраці територіальних громад.


svidnik-rakhiv-2 svidnik-rakhiv-3 svidnik-rakhiv-4

svidnik-rakhiv-5

Share