На Рахівщині розпочали підготовку до конкурсу колядок «Вифлеємська зірочка»

👁 922    |    Опубліковано: 16.11.2016 о 10:58    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


З 10 по 13 січня 2017 р. у Рахівському районі, за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Петьовки, буде проведено щорічний районний огляд-конкурс серед дітей на краще виконання колядки «Вифлеємська зірочка».

Районний огляд-конкурс «Вифлеємська зірочка» проводиться вже сьомий рік поспіль за ініціативи та підтримки Василя Петьовки. Мета огляду – конкурсу: піднесення та збереження народної духовної спадщини серед підростаючого покоління. До складу  журі входять досвідчені вчителі, вихователі, представники професійних творчих спілок, духовенства, депутати місцевих рад, помічники-консультанти народного депутата України Василя Петьовки.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:  серед вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл. Від кожного учасника, а це –  дошкільний або загальноосвітній  заклад,  участь у конкурсі бере одна команда (до 9 чоловік включно). Кращі колядницькі групи та вертепи, які представлять народні оригінальні і рідкісні колядки та щедрівки, будуть відзначені  цінними подарунками.

Оргкомітет  запрошує навчальні заклади Рахівщини взяти участь  в конкурсі.
Заявки на участь приймаються до 12 грудня 2016 року. Для більш детального ознайомлення з умовами конкурсу та оформлення заявки  на участь просимо  звертатися за адресою:   м. Рахів,  вул. Миру,  48,  (готель «Оленка», другий поверх)  (моб.тел.: 067-67-62-697,  ел.адреса: pruimalnanardeparakhiv2@ukr.net).

З повагою,

оргкомітет  конкурсу

Share