На Рахівщині розпочали відбір строковиків на службу в Нацгвардії та прикордонній службі

👁 1 297    |    Опубліковано: 06.06.2016 о 15:40    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


31 травня в районі, як і по всій території країни завершили комплектування Збройних Сил України молодим поповненням в рамках призовної кампанії «Весна-2016».

У ході призовної кампанії у Рахівському районі до Збройних Сил України відібрали 13 юнаків, котрі вибули для проходження підготовки до навчальних центрів Сухопутних військ ЗС України.

У червні 2016 року продовжиться відправка молодого поповнення до Державної прикордонної служби, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту. Закарпаття отримало завдання відібрати до Нацгвардії всього 20 строковиків, до Держприкордонслужби – 100 та 14 – до Держспецтрансслужби.

Всього в Україні до Нацгвардії і Держприкордонслужби протягом призовної кампанії планують призвати по 4000 строковиків. Ряди Держспецтрансслужби стануть густішими на 600 призовників. Про це йдеться в Додатку № 1 до розпорядження Кабміну від 20.04.2016 № 311-р.

Всі громадяни, призвані на строкову військову службу до лав прикордонної служби, НГУ та Держспецтрансслужби, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Share