На Рахівщині розпочали будівництво нових спортивних майданчиків

👁 2 301    |    Опубліковано: 02.07.2020 о 13:03    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Міські роботи, Новини Рахова, Спорт, Сталий розвиток громади   |   

 


 


Масова спортивна робота – це один з важливих інструментів, за допомогою якого дитину необхідно убезпечити від шкідливих звичок і сумнівних компаній, а головне – виховати фізично і духовно здоровою. Тому одним з пріоритетів роботи районної державної адміністрації і райради є питання будівництва шкільних спортивних майданчиків та відповідності їх санітарно-гігієнічним нормам.
1 липня, 18:53

На сьогодні, завдяки зусиллям районних держадміністрації і ради, розпочато будівельні роботи щодо спорудження спортивних майданчиків із синтетичним покриттям у місті Рахів, селищі Ясіня, селах Луг і Видричка. Наразі, проводяться тендерні процедури щодо визначення підрядника для спорудження майданчиків у селі Кваси та селищі Великий Бичків.

В минулому році будівництво майданчика розпочали у селі Водиця. Ідею будівництва нових шкільних спортивних об’єктів, при співфінансуванні з місцевих бюджетів, активно підтримали голови органів місцевого самоврядування. Всі розуміють, що здоров’я дітей – питання номер один для кожного керівника.

– Створення умов для занять спортом, дасть можливість виховувати здорову націю. Наше завдання: з однієї сторони – ефективно використовувати бюджетні кошти, з іншої – створити умови, та надати можливість діткам займатися улюбленими видами спорту. Ми переконані, що завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі, молодь та дорослі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на площадках, тим самим зміцнюючи своє здоров’я, – наголошує голова районної державної адміністрації Віктор Медвідь.

За рахунок коштів районного бюджету, для початку робіт на кожен з об’єктів виділено 350 тис. грн. За умови дофінансування будівництва з місцевих бюджетів, завершити всі роботи планується до кінця 2020 року. Тож, школярі з нетерпінням чекають на можливість займатися улюбленими видами спорту на новеньких спортивних майданчиках.
(За матеріалами rakhiv.in)

 

Share