На Закарпатті прогнозують сильні опади з туманами й ожеледдю, оголошено штормове попередження

👁 1 146    |    Опубліковано: 01.02.2017 о 10:27    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Вдень 2 та вночі 3 лютого по Закарпатській області очікуються сильні опади: мокрий сніг та дощ, у горах місцями сніг.

Подекуди: туман, ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. У горах місцями посилення південно-західного віту до 15-20 м/с, хуртовини.

3-6 лютого на річках області очікується поступове підвищення рівнів води на 0.3-1.0м. На окремих ділянках річок, переважно низинних районів області, очікується руйнування льодового покриву, льодохід, біля мостів та на ділянках звуження русел – утворення заторів льоду зі швидкоплинними підвищеннями рівнів води на 0.5-1.5м.

Зважаючи на наявність значної кількості снігового покриву, мерзлий грунт, можливі локальні підтоплення внаслідок утримання талої води в понижених місцях.

2-3 лютого, у зв’язку з потеплiнням та опадами, мiсцями сильними, у виглядi мокрого снiгу, в гiрських районах Закарпатської областi оголошується значний (3-й) рiвень лавинної небезпеки, iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 02 лютого очікується: хмарно, часом мокрий сніг та дощ, у горах місцями сніг, вдень сильні опади. Подекуди: туман, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10, у горах місцями 15-20 м/с. Температура повітря вночі 2° тепла – 3° морозу, вдень 1-6° тепла, на високогір’ї 0-2° морозу.

Share