На Закарпатті розробляють план реалізації Регіональної стратегії розвитку області

👁 1 621    |    Опубліковано: 20.01.2017 о 11:22    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |    Теги: ,

 


 


В Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

Участь у засіданні взяли представники влади, громадськості, бізнесу, а також науковці.

Основне завдання робочої групи – розробити напрацювання для забезпечення ефективної реалізації завдань Регіональної стратегії упродовж 2018 – 2020 років, зокрема у частині розробки заходів та проектів, які б сприяли подальшому розвитку краю та були сформовані в одному документі, який буде подано на розгляд обласної ради для схвалення.

План заходів з реалізації Регіональної стратегії включає конкретні програми та проекти відповідно до пріоритетів, операційних цілей та завдань зазначеної Стратегії.

Робоча група розглянула та затвердила дорожню карту (орієнтовний графік) розробки проекту Плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії та форму пропозиції ідеї проекту до Плану заходів, які розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у підрозділі „Регіональні програми розвитку” розділу „Економіка та промисловість”.

Крім того, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації розміщено оголошення про відбір пропозицій проектів до Плану заходів з реалізації Регіональної стратегії за посиланням: http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/14857.htm

Робоча група закликає всіх не байдужих до розвитку краю залучатись до розробки проекту Плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії. Пропозиції проектних ідей подавати до 31 березня 2017 року в департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за адресою пл.Народна, 4, м.Ужгород, 88000, каб. 411, е-mail: economy@carpathia.gov.ua

Share