Останній дзвінок пролунав у школі № 3

👁 1 595    |    Опубліковано: 28.05.2018 о 11:33    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Дощового весняного ранку свіжо і урочисто зустріла Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 учнів, вчителів та гостей, які з яскравими букетами завітали на свято Останнього дзвоника.Вчителі організовано вишикували учнів на подвір’ї школи і оплесками привітали вихід випускників 4-х, 9-х та 11-го класів.

Щире та емоційне звернення до одинадцятикласників директора школи Бабинець Д. Й. тепло торкнулось юних душ і відтворило в пам’яті приємні та яскраві спогади шкільного дитинства.

Під козацький марш учні 8-х класів Ковач М., Ролюк Н. та Слюсарчук М. винесли державний прапор. Пролунав гімн України. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в АТО. Учням 10-го класу Репарюк І. та        ЮращукМ. доручено покласти квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

Благословив та побажавмногая літ присутнім о. Михайло Шутко, голова батьківського комітету школи.Приємним подарунком стала пісня «Родина» у виконанні учениці 5-А класу Штефанюк В.Прозвучали побажання від класного керівника Котелюк Н.Д., перших вчителів Полянської І.М., Федунків Р.О., а від імені батьків виступила Цубера Є.М.Найбільше вразили сказані вчителям слова вдячності від випускників та чудово виконаний ними вальс.Наприкінці свята весело пролунав останній дзвінок у виконанні першокласниць Данюк Г. та Мучички М. З мріями та побажаннями одинадцятикласників в небо злетіли  яскраві червоні кульки. Свято закінчилось та обличчя присутніх продовжували випромінювати позитивні емоції від гарно проведеного часу.

Share