Перші призовники із Рахівщини відправилась до війська

👁 1 368    |    Опубліковано: 13.05.2016 о 13:09    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


11 травня у Рахові відбулась перша відправка юнаків на строкову військову службу у ході весняного призову 2016 року. Четверо призовників, пройшовши ретельний медичний огляд та відбір, вибули до обласного центру, звідки разом з іншими попрямують до навчальних підрозділів.

Провести хлопців до війська біля стін Рахівського районного військового комісаріату зібрались родичі та близькі. Поспілкувався із ними безпосередньо виконуючий обов’язки військового комісара району майор Василь Гаджега.

– Перш за все батьків цікавить, де служитимуть їхні сини, які зараз умови служби, чи добре платять. Чимало переживань і через те, чи не відправлять дітей на службу до «гарячих точок» на Сході України, – каже військком. – Так от, до зони проведення антитерористичної операції строковиків не направлятимуть. Вони пройдуть навчання, а потім служитимуть у частинах, які самі собі оберуть. Крім того, хлопцям вже нарахували грошову допомогу при відправці до війська, а це майже три тисячі гривень, що також важливо.

Після прощання із родичами юнаки вибули для урочистих проводів до обласного військового комісаріату. Там для призовників влаштували справжній святковий концерт за участі студентів Ужгородського коледжу культури та мистецтв.

Всього з області цього дня до навчальних центрів відправили 37 строковиків. До кінця тижня їх число планують збільшити до 61, а за всю призовну кампанію потрібно призвати близько трьох сотень юнаків.

Share