ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ СЕКТОР МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ, 18 жовтня

👁 100    |    Опубліковано: 06.10.2023 о 10:33    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Компанія Pronar разом з інституціями-партнерами, Польське Агентство Iнвестицій і Торгівлі та Польська Асоціація Роботодавців Будівництва, запрошує Вас взяти участь у Польсько-Українському Бізнес-Форумі – Сектор Машин та Обладнання, який відбудеться 18 жовтня 2023 року у Виставковому Центрі PRONAR у Сім’ятичах (вул. Армії Крайової, 41, 17-300 Сім’ятичі).

Відновлення України від руйнувань, спричинених війною, вимагатиме залучення світових фінансових інституцій та промислових корпорацій. Польські машинобудівні компанії мають у своєму розпорядженні інноваційні технологічні рішення, а їхній величезний потенціал може відіграти ключову роль у цьому процесі.

Участь у заході буде відмінною нагодою налагодити зв’язки з ключовими гравцями з України, включаючи державні органи, неурядові організації, фінансові установи та інституції, зацікавлені у відновленні місцевої економіки. Унікальною частиною Форуму стане презентація модельного ряду техніки кожної компанії, включаючи робочі демонстрації обраної техніки.

Організатори переконані, що Форум є ініціативою, спрямованою на активну участь у відновленні української економіки шляхом забезпечення її сучасною технікою, обладнанням, послугами та технологіями. Будемо раді вашій участі та спільній творчій дискусії.

Посилання для реєстрації на захід: Formularz zgłoszeniowy na Forum Biznesu Polska-Ukraina – Sektor Maszyn i Urządzeń – Pronar Recycling (pronar-recycling.com)

ЗАПРОШЕННЯ – Запрошення UA

ПРОГРАМА – Програма ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ФОРУМУ

 

Share