Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проект рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів

👁 950    |    Опубліковано: 31.01.2019 о 14:04    |    Автор:    |   
Категорії: 18. Регуляторна політика, 26. Оголошення, Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів» та аналіз його регуляторного впливу.

Проект даного рішення підготовлений з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою міста, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини у відповідності до вимог діючого законодавства.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Рахівської міської ради: http://rakhiv-mr.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня розміщення (оприлюднення) проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів» будуть прийматись в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань за адресою: 90600, м. Рахів, вул. Миру, 34, каб. 5, тел.0313225367, секретар міської ради та виконкому.

Share