ПОВІДОМЛЕННЯ

👁 1 006    |    Опубліковано: 22.03.2019 о 14:19    |    Автор:    |   
Категорії: 18. Регуляторна політика, 26. Оголошення   |   

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

 

Проект рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» розроблено постійною комісією міської ради з питань регулювання земельних відносин та містобудування. Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Рахівської міської ради – Email:rada@rakhivmr.org.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 34 або на офіційний веб-сайт Рахівської міської ради Email:rada@rakhivmr.org.

Share