Працівники КБЗ навчають дітей знаходити альтернативу ялинці

👁 1 890    |    Опубліковано: 21.12.2016 о 14:08    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Незабаром день Святого Миколая. У домівках, школах, дитячих садочках та організаціях засяють новорічні ялинки.

Міста і села вдягаються у новорічні вогники, серця людей сповнюються різдвяним настроєм, а над ялинками нависає загроза знищення. Проте знайти альтернативу живій лісовій красуні в сучасному світі не тільки не важко, але й модно. Тому працівники еколого-освітнього центру «Центр Європи» провели захід в рамках акції «Збережемо ялинку!» з малечею Вільховатського дитячого навчального закладу.

Для дошкільнят проведено майстер-клас з виготовлення ялинок з кольорового паперу. Спочатку діточки відгадували загадки про головну героїню новорічно-різдвяних свят, послухали розповідь про її важливість у природі та житті людей, а тоді із завзяттям приступили до її виготовлення. У змішаній групі були два завдання: найменші вирізували ялиночки з кольорового паперу, а старші виготовляли об’ємні різдвяні деревцята. Після закінчення майстер-класу, дошкільнята склали вироби у невеличкий «ліс» та дізналися, що тільки 1 гектар хвойного лісу дає кисень тридцятьом людям.
Такі заходи дають можливість задуматися над тим, як зустріти новорічні та різдвяні свята, не рубаючи ялинки, а скориставшись лише кількома її гілочками чи виготовити з паперу та іншого матеріалу. Таким способом ми подбаємо про природу і не зашкодимо нашим красуням – ялинкам.

Наталія ШТАЙГЕР,

екскурсовод еколого-освітнього центру «Центр Європи»

Share