ПРЕДСТАВНИКИ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОГРАМИ “U-LEAD З ЄВРОПОЮ”

👁 1 071    |    Опубліковано: 05.03.2019 о 11:53    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини Рахова, Семінари, ЦНАП Рахівської міської ради інформує   |   

 


 


Сьогодні, 5 березня 2019 р., представники Рахівської міської ради – заступник міського голови Голомбіца Олеся Олексіївна та начальник ЦНАП  Буряк Юлія Леонідівна – беруть участь в конференції, яка зібрала понад 400 лідерів громад та фахівців сфери з надання адмінпослуг, включно з очільниками 210 громад-партнерів U-LEAD з усієї України, представниками Уряду України та міжнародними партнерами, в Українському домі (м. Київ) з нагоди фактичного початку реалізації Фази Впровадження Програми “U-LEAD з Європою” з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Під час цієї наймасштабнішої події в сфері надання адмінпослуг в Україні відбудеться презентація перших результатів Фази Впровадження та планів створення в Україні до 600 належних високоефективних Центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних громадах та малих містах України.

Місто Рахів також є учасником другої фази Програми “U-LEAD з Європою”. Сподіваємося, що діяльності в рамках цієї вкрай успішної програми принесе корисні результати нашій громаді.

Share