Про Тиждень безпеки дорожнього руху

👁 788    |    Опубліковано: 11.03.2021 о 16:08    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Світовим співтовариством приділено максимум уваги важливості реалізації заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 сесії прийнято Резолюцію «Підвищення безпеки дорожнього руху у світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошено Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Метою Другого Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 % до 2030 року.

В Україні у два етапи проводитиметься щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, який сприятиме реалізації глобальної мети Другого Десятиліття. Перший етап Тижня проводитиметься у період з 10 по 16 травня 2021 року.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху проводитимуться різноманітні заходи, серед яких круглі столи, семінари-практикуми, єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, старт конкурсів у рамках національного проєкту «Безпечна країна», акція «Здай кров – врятуй життя» та інші.

Переважна частина заходів Тижня безпеки дорожнього руху проводитиметься у форматі онлайн. Тому у кожного буде можливість долучитися до заходів першого етапу Тижня безпеки дорожнього руху.

Share