Про внесення змін в рішення міської ради від 18 квітня 2016 року №91 „Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік”

👁 1 221    |    Опубліковано: 31.08.2016 о 11:00    |    Автор:    |   
Категорії: 18. Регуляторна політика   |   

 

Рахівська міська рада

 десята сесія міської ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  26 серпня  2016  року  № 149

м. Рахів

 

Про внесення змін в рішення міської ради

від  18 квітня 2016  року  №91

„Про затвердження плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних

актів на 2016 рік”

 

Відповідно до статей 7,13, Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” щодо плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, керуючись Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Внести зміни в рішення міської ради від  18 квітня 2016  року  №91 „Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та викласти в новій редакції згідно додатку:

2. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Рахівської міської ради в рубриці регуляторна політика.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань соціально-економічного, культурного розвитку, світи, охорони здоров’я  і спорту, депутатської етики та регламенту.

 

 

Міський голова                                                           В.В.Медвідь

 

 

 

 

 


 Додаток                                                                               до рішення міської ради

10-ої сесії 7-го скликання                                                                                              від 26.08.2016 р. №149

План діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів на 2016 рік

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за розробку

1.

Рішення міської ради “ Про Порядок провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою  міста Рахів ”

  Порядок визначає умови провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою міста Рахів з врахуванням архітектурних, санітарно-гігієнічних, пожежних, торговельних норм, функціонально-планувальних та історико-культурних чинників.

ІІ квартал 2016 року

Виконавчий комітет

2.

Рішення міської ради „Про Положення про порядок провадження торгівельної діяльності та надання   послуг у м .Рахів „

Положення про порядок провадження торгівельної діяльності та надання послуг визначає загальні умови зайняття торгівельною діяльністю та надання послуг населенню ,а також основні вимоги до торгівельної мережі, мережі закладів ресторанного господарства ,торгівельного обслуговування та надання всіх видів послуг населенню міста Рахів .

ІІ квартал 2016 року

Виконавчий комітет

3.

Рішення міської ради „Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Рахів  ”

Порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м .Рахів  регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування  і фізичних та юридичних осіб незалежно від форм власності, що виникають у процесі розміщення зовнішньої реклами в м .Рахів та визначають порядок видачі дозволів на розміщення такої реклами.

ІІІ квартал 2016 року

Виконавчий комітет

4.

Рішення міської ради „Про Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного  сервітуту”

Враховуючи призначення міських територій та сприяючи розвитку містобудування та землеустрою в інтересах громади м. Рахів, виникає необхідність вдосконалення обліку територій через встановлення платного сервітутного використання земель міста, на які накладено обмеження у використанні (встановлено сервітут) будівельними, галузевими нормами і правилами.

ІІІ квартал 2016 року

Виконавчий комітет

5.

Рішення міської ради „Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах”

З метою забезпечення ефективного та раціонального використання земель, прозорого механізму визначення суб’єктів – виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, визначення виконавця земельних торгів.

ІІІ квартал 2016 року

Виконавчий комітет

6.

Рішення міської ради “Про місцеві податки і збори на 2017 рік”

Забезпечення практичної реалізації статей 10, 265, 267, 268, 2681, 269 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України шляхом встановлення місцевих податків і зборів, та затвердження їх ставок, які будуть діяти на території м. Рахів у 2017 році

ІV квартал 2016 року

Виконавчий комітет

7.

Рішення міської ради

„Про затвердження тарифів на послуги  ринку комунального  підприємства «Тиса»

Рахівської міської ради”

Забезпечення діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю на території речового ринку в    м. Рахів,  вул. Карпатська

ІV квартал 2016 року

Виконавчий комітет

 

 

 

Міський голова                                                           В.В.Медвідь

Share