Рахів приєднався до 5 тисяч інших міст у 47 країнах, де проходить «Європейський тиждень мобільності»

👁 1 364    |    Опубліковано: 27.09.2016 о 14:08    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту. Він відбувається щороку 16-22 вересня.

Європейський тиждень мобільності вперше відбувся 2002 році, а зараз охоплює 5 тисяч міст у 47 країнах.

etm-02Щороку він присвячений іншій темі. Тематика цьогорічного ЄТМ: «Розумна мобільність – сильна економіка».

etm-01У цьому році місто Рахів вперше долучилося до даного проекту підписавши Хартію, що декларує участь у Європейському тижні мобільності.

etm-07Головною метою даного проекту є покращення якості навколишнього природного та міського середовища і, таким чином, сприяння підвищенню якості життя населення.

etm-05В рамках ЄТМ у Рахові було проведено ряд заходів, зокрема: вчитель біології та основ здоров’я Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Оксана Турок, провела освітні заходи, де діти визначили альтернативні способи пересування, які завдають меншої шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини. Також наголосила про безпеку руху для велосипедистів, пішоходів та користувачів громадським транспортом, особливо в темну пору доби. Освітні тренінги проводились серед учнів 1, 3, 7, 8, 11 класів.

etm-06Рахівська міська рада спільно з Агенцією регіонального розвитку, відділом освіти Рахівської РДА та вихованцями спортивної школи організували велопробіг містом та День відкритих дверей в автопарку.

etm-07Всі учасники були нагороджені цінними подарунками від агентства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА».

Share