Рахівська територіальна виборча комісія оприлюднила офіційні результати виборів до Рахівської міської ради.

👁 825    |    Опубліковано: 04.11.2020 о 10:47    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 

Відповідно до постанови  № 9 від 03.11.2020 р. Рахівської міської територіальної виборчої комісії на виборах голови Рахівської міської ради перемогу здобув Медвідь Віктор Васильович.

За нього віддали свій голос 2839 виборців. На другому місці –  Савляк Інна Ігорівна, за неї проголосувало 1949 виборців.

Третім став Сідей Василь Васильович з результатом  267 голосів.

 

РЕЗУЛЬТАТИ КАНДИДАТІВ:

1. Медвідь Віктор Васильович – 2839 – (49.1%)

2. Савляк Інна Ігорівна –  1949 – (33.71%)

3. Сідей Василь Васильович – 267 –  (4.61%)

4. Молнар Євген Євгенович- 247 –  (4.27%)

5. Костан Віталій Миколайович – 114 – (1.97%)

6. Губко Евеліна Ернестівна – 105 – (1.81%)

7. Савуляк Василь Васильович –  102 – (1.76%)

8. Медвідь Олександр Анатолійович – 87 – (1.5%)

9. Медвідь Олександр Олександрович – 71 -(1.22%)

 

Відповідно до постанови  № 10 від 03.11.2020 р. Рахівської міської територіальної виборчої комісії до Рахівської міської ради обрано 26 депутатів.
5-відсотковий бар’єр подолало 6 партій з 12.
Найбільше мандатів отримали Рідне Закарпаття – 8,  і Європейська партія України– 6.

«За Майбутнє», «Слуга народу» ,  «Об’єднання «Самопоміч» ,  «Свобода»  – по 3 мандати.

 

«Рідне Закарпаття» 1457(26.99%) 8 депутатів

1. Сагайда Микола Васильович (ВО №1)

2. Веклюк Микола Юрійович (ВО №1)

3. Попенко Микола Миколайович (ВО №2)

4. Панасюк Андрій Миколайович (ВО №3)

5. Романюк Іван Іванович (ВО №3)

6. Фірка Михайло Іванович (ЄБВО)

7. Приступа Олеся Олександрівна (ЄБВО)

8. Голомбіца Олеся Олексіївна (ЄБВО)

 

«Європейська партія України» 1070(19.82%) 6 депутатів

1. Думин Василь Васильович (ВО №2)

2. Савляк Інна Ігорівна (ВО №3)

3. Сас Юрій Юрійович (ВО №3)

4. Пластун Іван Михайлович (ВО №3)

5. Думин Ярослав Васильович (ЄБВО)

6. Зан Іван Андрійович (ЄБВО)

 

«За Майбутнє» 403(7.46%) 3 депутата

1. Бендак Юрій Юрійович (ВО №2)

2. Молнар Євген Євгенович (ЄБВО)

3. Кабаль Олена Василівна (ЄБВО)

 

«Слуга народу» 382(7.07%) 3 депутата

1. Сливка Василь Михайлович (ЄБВО)

2. Кобаса Наталія Юріївна (ЄБВО)

3. Пруцков Владислав Миколайович (ЄБВО)

 

«Об’єднання «Самопоміч» 377(6.98%) 3 депутата

1. Петращук Іван Васильович (ЄБВО)

2. Губко Богдан Валентинович (ЄБВО)

3. Ткачук Юрій Андрійович (ЄБВО)

 

ВО «Свобода» 309(5.72%) 3 депутата

1. Брехлічук Дмитро Дмитрович (ЄБВО)

2. Косівський Микола Іванович (ЄБВО)

3. Бердар Іван Васильович (ЄБВО)

 

Share

Яндекс.Метрика