РАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА – ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ НА ЗАХОДАХ ДО ДНЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

👁 814    |    Опубліковано: 22.09.2021 о 10:04    |    Автор:    |   
Категорії: 13. Міжнародна співпраця, Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 Програма “Румунія – Україна” запросила своїх бенефіціарів приєднатися до медійних заходів, які відбуваються в період з 20 по 30 вересня 2021 року в кожній із 4-х областей України та у 5-ти повітах Румунії, які беруть участь у Програмі, щоб разом відзначити 10–ту річницю Дня Європейського Співробітництва разом із іншими програмами транскордонного співробітництва. Це свято інтенсивної командної роботи та співпраці, а також партнерства, побудованого по всій Європі, всередині та за межами Європейського Союзу.

Цьогорічна ініціатива програми – «Проекти без кордонів. Румунія | Україна» – прагне підвищити обізнаність про важливість співпраці та вплив фінансування Європейського Союзу на життя людей та громад у прикордонній зоні. З цією метою проводиться рекламна кампанія та відбуваються медіа-заходи у регіонах програми. У дружньому та діалоговому форматі, ці заходи є чудовим приводом почути голоси проектів, які розповідають про свої зусилля та досягнення, а також це вдала нагода проілюструвати місцевим, регіональним та навіть європейським медіа каналам перспективи їхньої транскордонної роботи та досвіду. 

Представниця Рахівської міської ради, Вікторія Губко, начальниця відділу соціально-економічного розвитку, міжнародних зв’язків та туризму, взяла участь в медійному заході, який відбувся 21 вересня в м. Ужгород, та представила проект «Розвиток послуг медичної та соціальної реабілітації в румунсько-українському прикордонному регіоні» MedSocioRehab (1HARD/4.1/15). Також у зустрічі взяла участь працівниця Благодійного фонду «Фонд гуманітарного та соціального розвитку та збереження культурної спадщини» пані Ольга Курак (Бенефіціар-2 в рамках спільного проекту).

Згідно з форматом заходу, були запрошені представники найбільш успішних проектів за фінансування цієї програми в Закарпатті (Рахівська міська рада, ГО «Екосфера», Закарпатський драмтеатр, АРР «Закарпаття», УжНУ). Кожен з учасників представив головні цілі своїх проектів та здобутки станом на цей період реалізації, а також очікувані результати.

Окрім бенефіціарів та працівників Операційної програми Румунія-Україна,  в зустрічі взяли участь представники ОДА, журналісти, а також Консул Румунії в Україні пан Граціан-Флорін Пирву.

Велика увага присутніх була приділена проекту Рахівської міської ради. Підводячи підсумок зустрічі, пан Консул зазначив, що всі представлені проекти є важливими, але будівництво реабілітаційно-оздоровчого центру в гірському регіоні Закарпаття та покращення умов проживання одиноких людей похилого віку на Мармарощині є, на його думку, найбільш значущим та матиме великий соціальний ефект.

Share