Рятувальники Рахівщини застерігають населення від спалювання сухостою

👁 2 522    |    Опубліковано: 14.03.2017 о 16:04    |    Автор:    |   
Категорії: Інформують рятувальники   |   

 


 


Працівники Рахівського райвідділу ДСНС України у Закарпатській області продовжують масово-роз’яснювальнуроботу серед населення, щоб запобігти пожежам у природних екосистемах.
Спалення сухої трави стало для наших громадян настільки буденним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю,
життю та здоров’ю. Люди, масово прибираючи власні присадибні ділянки та спалюючи залишки сухостою чи іншого мотлоху біля своїх помешкань, навіть не замислюються, що за таких умов полум’я може швидко перекинутися на житло та спричинити масштабну пожежу.

Значне зростання кількості пожеж сухої трави через просту людську недбалість і послужило головним чинником для проведення профілактичного відпрацювання житлового сектора.

Сьогодні, 14 березня, таких захід було організовано в селі Луги на Рахівщині.

Працівники ДСНС відвідали 55 дворогосподарств селян та провели роз’яснювальну роботу з 250 особами.
Рятувальники звернулися до людей з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем, не спалювати суху траву та залишки рослинності.

Також було проведено інструктаж з з питань дотримання правил пожежної та техногенної безпеки з працівниками сільської ради, лісового господарства та священником місцевої греко-католицької церкви.

Рятувальники сподіваються, що такі заходи принесуть хороші результати і змусять людей задуматися над проблемою пожеж в екосистемах, кількість яких невпинно зростає.

Share