Що не можна робити під час війни?

👁 712    |    Опубліковано: 23.03.2022 о 14:22    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Чому під час війни неможна публічно говорити чи писати про те, що Україна веде з кимось перемовини про постачання військової техніки, зброї, амуніції і чого завгодно для ЗСУ?
Тому що РФ робить все можливе аби зірвати контракти
☑️ чому під час війни неможна говорити про те, що вже відбулись поставки і в нас є щось новеньке?
Тому що ворог одразу корегує свої дії під нові дані
☑️Чому неможна називати точні адреси та впізнавані описи об‘єктів, у які влучили ракети або у які промахнулись ракети – це ви вже всі знаєте – бо це коригування вогню для ворога
☑️чому неможна публічно викладати військові об‘єкти (госпіталь це теж, між іншим, військовий об’єкт), місця знаходження зброї, військової техніки, особового складу?
Тому що в десятки разів збільшується ймовірність знищення об’єкта ворогом
☑️чому не треба публічно під час війни робити фактчекінг заяв і публікацій силових відомств та спецслужб? Тому що це війна. Повірте, що ці заяви проходять велику кількість відомчих фільтрів і якщо вони оприлюднюються, значить так треба для оборони держави. Після перемоги – буде натхнення, розберетесь.
☑️чому не треба публічно і непублічно сумніватись у рішеннях та поінформованості ЗСУ? Тому що ЗСУ найбільш поінформовані про ситуацію на фронті. І якщо вам не зрозуміле рішення, значить ви просто не все знаєте. Крім того, військові рішення не можуть прийматись під впливом громадської думки – бо це професійні рішення, це так само, як в хірургії.

Share