Щирі співчуття з приводу непоправної втрати

👁 569    |    Опубліковано: 30.01.2021 о 14:23    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


На 42-му році життя відійшов у вічність Олександр Гав’юк – старший син  почесного громадянина Рахова, видатного скульптора й Юрія Гав’юка.

Пан Олександр закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва в 1998 р., відділ скульптури. Продовжив навчання в Львівській Академії Мистецтв за тією ж спеціальністю. Захистив звання бакалавра твором – пів фігура вченого-хіміка Полінга для Львівського Університету ім. І. Франка, встановлена в актовому залі ВУЗу. Дипломною роботою на звання магістра була композиція «Бог Велес» для паркової зони Підгорецького замку.

Після закінчення ЛАМ в 2004 році почав свою викладацьку діяльність в Львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша. Паралельно брав участь в обласних та всеукраїнських виставках, виконував творчі замовлення в монументальній скульптурі, серед яких пам’ятники: Степану Бандері в Мостиськах, Львівська обл.(камінь), Володимиру Великому, воїнам-афганцям у Рахові, Матері Божій для Церкви Успіння Богородиці, рельєф «Свята Родина» (вапняк), меморіальна дошка єпископу Маргітичу (бронза) і пам’ятник Степану Бандері (бронза, для Рахова) у співавторстві з Юрієм Гав’юком. З 2012 року був 1 членом Національної спілки художників України.

 

Депутатський корпус, виконком  та апарат міськради глибоко сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким.

Share