Школи Рахівщини отримали комплекти парт європейського зразка

👁 976    |    Опубліковано: 01.06.2017 о 13:29    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Сучасна освіта вимагає забезпечення відповідних умов, в тому числі, і якісних меблів, які мають відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Від цього, в першу чергу, залежить і здоров’я дітей та їх успішність.

Школярі Рахівщини вже в  новому навчальному році вчитимуться за якісними  та зручними  партами європейського зразка. Біля 511 комплектів європейських шкільних меблів, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки, отримали 11 загальноосвітніх шкіл Рахівського району. В школах І-ІІІ та І-ІІ ст., селищ Ясіня, Великий Бичків та міста Рахів, є можливість укомплектувати  по 1-2 класи.

За дорученням народного депутата України, керівникам навчальних закладів комплекти шкільних меблів  вручив депутат Рахівської районної ради Михайло Фірка разом з громадськими активістами. Вчителі шкіл та батьки вдячні народному депутату України Василю Петьовці за постійну турботу у зміцненні матеріальної бази навчальних закладів, адже вже і не пригадують, коли востаннє отримували нові шкільні меблі.

Share