• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
СК «Карпати» Рахів бронзовий призер «Благодійного турніру – чемпіонату Закарпаття на честь воїнів ЗСУ» 2022 року (ФОТО)
опубліковано: 28.12.2022р. о 17:07, автор: Рахівська міська рада

27 грудня міський голова Віктор МЕДВІДЬ привітав футболістів СК «Карпати» Рахів із високим спортивним досягненням. За результатами «Благодійного турніру – чемпіонату Закарпаття на честь воїнів ЗСУ» 2022 року команда СК «Карпати» Рахів завоювала почесну бронзову нагороду .

Команда була сформована з гравців м. Рахова та смт. Великий Бичків, а також трьох внутрішньо переміщених осіб із Харківщини, які проживають у м. Рахів.

У чемпіонаті прийняли участь 19 команд. Рахівські «Карпати», впевнено виграли свою групу здобувши 7 перемог та 1 нічию. В ¼ фіналу рахівці перемогли СК «Тячів» з рахунком 2:0. За вихід до фіналу команда поступилася майбутньому чемпіону ФК «Вільхівці» з рахунком 1:2.

Востаннє СК «Карпати» Рахів ставав призером обласного чемпіонату (вища ліга) у сезоні 1995-1996 рр., перше місце. Кращими бомбардирами команди у сезоні, що минув з 5-ма забитими голами стали Юрій Яремчук та Роман Лазарчук. У цьому році Благодійний турнір проводився на честь воїнів ЗСУ. Завдяки внескам команд, Закарпатська асоціація футболу придбала автомобіль, який виконує завдання на фронті.

У цей надскладний період всі допомагають Збройним Силам України та команда вдячна підприємствам та підприємцям, які знайшли можливість підтримати футбол, а саме: ТОВ «ЕВК», ТОВ «Мінторг УКР», ТОВ «Сауляк», ДП «Рахівське ЛДГ», Івасюк Е.С., Дуб’юк М.Ю., Шофрон Н.І., Дан В.І., магазин «Амбар» с. Ділове, Думин В.В.,Гачко В.В.,  Штефура В.В., а також водіям Барону Миколі, Леті Василю, Бочкору Василю за перевезення команди на виїзні матчі.

Щиро вітаємо команду СК «Карпати» Рахів та їхнього тренера Андрія ПАНАСЮКА  із спортивними здобутками.