Служба у справах дітей Рахівської міської ради здійснила контроль за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (ФОТО)

👁 659    |    Опубліковано: 11.08.2023 о 16:37    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів, спільно із інспектром ЮП СП Рахівського РВП ГУНП в Закарпатській області проведено профілактичний рейд у закладах торгівлі на території Рахівської територіальної громади.   

Представникам торгівлі  нагадали, що за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв передбачена адміністративна відповідальність.

Згідно зі ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб’єктів господарювання засто­совуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі порушення вимог ст. 153 цього закону у розмірі 6800 грн.

Також, ст. 156 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачено, порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами  тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Під час рейду з продавцями торгівельних закладів проведено профілактичні бесіди та інформаційну роботу серед населення.

Вкотре звертаємось до власників та продавців закладів торгівлі із проханням неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за здорове майбутнє наших дітей.

За інформацією служби у справах дітей Рахівської міської ради

Share