• A-
    A+
СВЯТКОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ – 2020
опубліковано: 10.11.2020р. о 08:56, автор: Рахівська міська рада

В неділю 8 листопада на стадіоні «Карпати» в м. Рахів переможці та призери першості району були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Цього ж дня відбулося святкове завершення футбольного сезону 2020 року. Було проведено осінні розіграші «Кубка Федерації»  та «Суперкубка». В першому перемогу святкувала команда «Апша» з В.Водяного, перегравши 1:0 команду «Рахів», а суперкубок виборола ФК «Біла Тиса» з Лугів  вигравши 1:0 від  ФК «Тиса» з села Луг.

Всі учасники футбольних баталій отримали свої нагороди. Вручали призи та передавали привітання від районної  федерації футболу Сергій Штадлер та від народного депутата України Василя Петьовки його представник Михайло Фірка.

Протягом останніх років футбольним лідером в районі є команда «Біла Тиса» з села Луги, яка стабільно зіграла всі матчі цьогорічної першості і знову підтвердила звання чемпіона. Приємно вразила футбольна команда «Тиса» з села Луг, яка в напруженій боротьбі випередила команди ФК «Рахів» та ФК «Апша» з Верхнього Водяного і завоювала срібні медалі.