СВЯТО ДЛЯ ЯНГОЛІВ-ОХОРОНЦІВ В БІЛИХ ХАЛАТАХ

👁 1 915    |    Опубліковано: 16.06.2017 о 19:29    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людей. Напередодні, 15 червня, відбулися урочистості для працівників галузі охорони здоров’я в актовій залі районної адміністрації. Представників найгуманнішої професії привітали керівники міста, медичної  галузі району та Рахівської РДА.

За вагомий особистий внесок в охорону здоров’я містян Віктор Медвідь нагородив подяками від Рахівської міської ради, а також вручив цінні подарунки Ступчуку Івану Михайловичу, Томашуку Василю Іллічу, Дряшкабі Василю Петровичу, Тернущак Іванні Іванівні, Рокицькій Ользі Миколаївні, Німчуку Ігорю Євгеновичу, Гудз Олесі Юріївні, Медвідь Марії Іванівні та Штефурі Олені Іванівні.

Свято продовжили учні районного будинку дитячої та юнацької творчості, колектив «Горяни» зі своїми колоритними творчими виступами, а  Іван Мисинчук виконав сердечну пісню.

Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, то, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники є щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людей. Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім медикам безмежну вдячність за врятовані життя, а також побажати міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту і здійснення найзаповітніших мрій!

Share