Свято карпатського фольклору в Польщі

👁 780    |    Опубліковано: 22.08.2016 о 14:53    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


13-14 серпня у с. Мокре Підкарпатського воєводства Республіки Польща проходив XXV фестиваль «Свято культури над Ославою». Це яскраве фольклорне свято карпатських традицій та народної музики на стику трьох культур: польської, української та словацької.
Фестиваль зібрав танцювальні та хорові колективи з Польщі, України та Словаччини, які гідно представили самобутню народну музику Карпатського регіону. Участь у ювілейному святі взяли й представники організацій народних меншин Карпатського єврорегіону.
Цьогоріч на запрошення Об’єднання українців у Польщі (ОУП, відділ у місті Санок) делегацію від Закарпаття представляли члени філії Закарпатської області Міжнародного громадського об’єднання “Світовий конгрес бойків» (координатор з питань міжнародної співпраці – Микола Ігнацевич) та Товариства польської культури Закарпаття імені Гнєви Волосєвич (голова – Галина Вакарова), яке з 2003 року підтримує партнерські відносини з Саноцьким відділом ОУП в рамках укладеного договору про співпрацю.
Ювілейний фестиваль справді став святом народної пісні, бо музика, якою б мовою не звучала, покликана об’єднувати, а не розділяти.

Ірина Лемак

Share