Святий Миколай – дітям-інвалідам

👁 1 988    |    Опубліковано: 26.12.2016 о 14:55    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Найбільш щиро, із захопленням і радістю, сприймають свято Миколая діти.

Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість святий принесе їм безліч подарунків. Завітав Святий Миколай і до 12 діток з обмеженими можливостями та їхніх батьків. Групове заняття з нагоди Дня Святого Миколая відбулося 15 грудня, в приміщенні актової зали Рахівської ЗОШ №1. Його мета – розширити і узагальнити знання підростаючого покоління про свято Миколая, виховувати любов та пошану до традицій; формувати навички святості, добра і правдивості.

Під час заняття діти розповідали, хто такий Святий Миколай, відгадували загадки, виконували логопедичні вправи, стали учасниками фізкультхвилинки та виготовляли подарунок для Святого Миколая. На завершення заняття учні 8-В класу Рахівської ЗОШ №1 повели їх у дивовижний світ новорічної казки, яку самі підготували та продемонстрували, після чого обдарували подарунками від Святого Миколая.
Фахівці районного реабілітаційнйного центру висловлюють вдячність: учням 8-В класу, їхньому класному керівнику Н.М. Дреботі – за чудову новорічну виставу та за подарунки, які другий рік поспіль отримують від них; учням 10-Б класу та їхньому класному керівнику Л.Р. Беркелі – за солодощі, а дирекції Рахівської ЗОШ №1 – за приміщення, надане для проведення заходу.

Шановні рахів’яни! У ці новорічно-різдвяні дні поділімось добротою й розумінням, проявімо щедрість, жертовність та безкорисливість до близьких, допоможімо їм відчути радість свят. Зробімо усе можливе, щоб омріяні подарунки отримали не лише діти, а й усі інші, кого обділила доля.

Світлана СОБОЛЄВА, учитель-реабілітолог, zorka.in.ua

Share