«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ОЧИМА ДІТЕЙ» – РЕЗУЛЬТАТИ ТРАДИЦІЙНОГО МІСЬКОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКУ

👁 859    |    Опубліковано: 18.12.2019 о 17:07    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Культура, Новини Рахова, Талановита молодь   |   

 


 


Вже вкотре в Рахові відбувся  загальноміський конкурс малюнку «Святий Миколай очима дітей». Це творче змагання серед  учнів рахівських шкіл зініціював та провів  настоятель Свято-Пантелеймонівської парафії Хустської Єпархії Української Православної Церкви отець Михаїл Шутко.

Хочемо представити вашій увазі результати конкурсу до Дня Святого Миколая «Святий Миколай очима дітей – 2019”:

На конкурс надійшло 575  робіт, серед яких:

345  робіт I – категорії

152  робіт II – категорії

69     робіт III – категорії

9       робіт IV – категорії

Переможці I категорії –  7 – 9 років “КРАЩА ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА”:

I місце –    Морочило Кактерина, 4-Б клас, ЗОШ I-IIIст. №4,  м. Рахів

II місце –  Годинчук Ангеліна, 3-Б клас, ЗОШ I-IIIст. №1,  м. Рахів

III місце –  Панчик Юрій, 4- А клас, ЗОШ I-IIIст. №3,  м. Рахів

III місце – Шемота Соломія, 1 -А клас, ЗОШ I-IIIст. №4, м. Рахів

III місце – Зумр Софія, 3-Г клас, ЗОШ I-IIIст. №1,  м. Рахів

Переможці II категорії – 10–11 років “КРАЩА ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА”:

I місце –  Харбака Юрій 6-Г клас,  ЗОШ I-IIIст. №1, м. Рахів

II місце –  Слюсарчук Олександра, 5-А клас, ЗОШ I-IIIст. №2,  м. Рахів

III місце –  Скирчук Ганна, 4- Б клас, ЗОШ I-IIIст. № 4,  м. Рахів

III місце –Федірцан Тетяна, 6-А клас, ЗОШ I-IIIст. №2, м. Рахів

III місце –Томашук Діана, 6-В клас, ЗОШ I-IIIст. №1,  м. Рахів

Переможці III категорії–  12 – 13 років “КРАЩА ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА”:

I місце –  Бажанов Микола, 7- Б клас,  ЗОШ I-IIIст. №1,  м. Рахів

II місце –Пукман Марія, 7-А клас, ЗОШ I-IIIст. №3,   м. Рахів

III місце –Єгоров Ярослава, 7-А клас. ЗОШ I-IIIст. № 2,  м. Рахів

III місце –Папарига Діана, 7-А клас, ЗОШ I-IIIст. №3, м. Рахів

III місце –Колісник Євгкнія, 7-А  клас, ЗОШ I-IIIст. №3,  м. Рахів

Переможці IV категорії -–  8 – 11 кл. ЗОШ “КРАЩА ЛИСТІВКА-СТІНГАЗЕТА”:

I місце –  колективна робота 11 клас. ЗОШ I-IIIст. №3м., Рахів

II місце –Бочкор Андріяна 8-й  клас ЗОШ I-IIIст. №4 м. Рахів

III місце – Понцир Дмитро, 9-В клас, ЗОШ I-IIIст. №2 м., Рахів

III місц – колективна робота 9-А клас, ЗОШ I-IIIст. №3 м., Рахів

III місце –Фіріщак Мирослава, 6-Б клас, ЗОШ I-IIIст. №3 м., Рахів

Переможець V категорії  “Оригінальність виконання ”:

Мандзюк Софія, 5-Б клас, ЗОШ I-IIIст. №3, м. Рахів

Вінтоняк Микола , 6-Б  клас, ЗОШ I-IIIст. №3,  м. Рахів

Share

Яндекс.Метрика