ЦНАП РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

👁 717    |    Опубліковано: 16.11.2018 о 14:27    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини Рахова   |   

 


 


ЦНАП Рахівської міської ради звертає увагу громадян на зміни, які стосуються випадків порушення строку, що встановлено для вклеювання нової фотокартки в паспорт при досягненні особою 25ти та 45ти років.

Інформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 795 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302. Пункт 6 Постанови викладено в новій редакції:

Обмін паспорта здійснюється у разі:

1) зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);

2) отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);

3) виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

4) закінчення строку дії паспорта;

5) непридатності паспорта для подальшого використання;

6) якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток;

7) наявності в особи паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

Отже, наголошуємо для  мешканців міста, що при порушенні терміну вклеювання фотокартки в паспорт старого взірця, заміна документу на ID-картку є обов’язковою та неминучою.

Share