У Карпатському біосферному заповіднику відбулись урочистості з нагоди професійного свята (ФОТО)

👁 1 047    |    Опубліковано: 08.07.2021 о 15:15    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


День працівника природно-заповідної справи, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2009 року № 629 відзначається щорічно 7 липня.

З нагоди професійного свята відбулись урочисті збори колективу, під час яких було вручено грамоти та  подарунки Рахівської міської ради, Рахівської райдержадміністрації та районної ради.

Міський голова Віктор Медвідь з нагоди професійного свята нагородив Гречука Миколу Івановича – заступника директора, Борика Олега Володимировича – провідного інженера відділу науково-дослідної роботи та сталого розвитку, Козурак Аллу Василівну – старшого наукового співробітника ботанічної лабораторії та Куранян Оксану Михайлівну – провідного економіста відділу економіки.

Щиро вітаємо всіх працівників Карпатського біосферного заповідника з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків. Дякуємо кожному з вас за відданість справі та плідну працю. Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зберегти нашу природу для нащадків.

Share