У Рахові пройшов Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків

👁 924    |    Опубліковано: 16.11.2016 о 11:31    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


З 2 по 5 листопада у місті проходив Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму – Відкритий чемпіонат Закарпатської області серед юнаків з пішохідного туризму «Осінні старти-2016».

Змагання, метою яких є популяризація серед учнівської молоді спортивного туризму, пропаганда різноманітних форм і засобів здорового способу життя, відбуваються вже декілька років поспіль. Однак, у Гуцульському Парижі юні туристи відпрацьовували свою майстерність та демонстрували набуті вміння і навички вперше. Як зазначив головний суддя, приїхати до Рахова їх надихнули карти маршрутів і трас змагань зі спортивного орієнтування, які проходили тут влітку. Проводять «Осінні старти» Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Закарпатським центром краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, за підтримки департаменту освіти і науки ОДА. Посприяв проведенню цьогорічних стартів відділ освіти, молоді та спорту РДА.
Розпочався змаг з урочистого відкриття, що відбулося у середу в стінах Рахівської ЗОШ №2. Після того, як учасникам побажали успіху у боротьбі за першість, вдалого протистояння та уникнення травм усі 7 команд-учасниць з різних куточків країни відправились на місця змагань. Загалом, усі локації і маршрути були ІІІ і ІV рівня складності та проходили у межах міста, поблизу гори Лиса. Було і декілька етапів та видів змагань, випробовувалась міць і витривалість туристів-спортсменів у вмінні орієнтуватись, долати смуги перешкод як командою, так в особистому забігу, поході-кросі та ін. Переможці визначилися після всіх зусиль, які поклали на вівтар перемоги учасники. Нагородження відбулося на урочистому закритті змагань у п’ятницю, у переддень роз’їзду команд. Найкращою стала команда Донецького обласного центру туризму. Поступились їм, посівши другу сходинку, юні спортсмени-туристи з Волинського обласного центру туризму, а бронза поїхала до Івано-Франківська. Трійку кращих нагородили медалями і грамотами відповідних ступенів, але найголовнішим призом для всіх була участь та можливість випробувати себе рахівськими горами, до яких обіцяли ще повернутися.

Андріана ЛЕЛЕ, zorka.in.ua

Share