У Рахові відбулась презентація книжки Дмитра Коренюка

👁 1 289    |    Опубліковано: 11.02.2016 о 14:53    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Чи ви чули, люди добрі,

Чи, може, не чули,

Шо в Карпатах жиют люди,

Шо звутси гуцули?

Так починається одна з гуморесок знаного на усі Карпати гуцула-сміхотворця Дмитра Коренюка, який живе і творить у мальовничому селі Бистрому, що притулилося до гір на лівобережжі Тиси. Засновник і голова місцевого Гуцульського культурно-спортивного товариства, художній керівник молодіжного ансамблю «Веселі гуцулята». Викладає музику у місцевій школі, видав у Бухаресті  дві збірки гуцульського гумору – «Демократія в постолах» (1999) та «Весело і гірко» (2008). Літературні гуморески Дмитра Коренюка живляться джерелами гуцульського фольклору, в якому зосереджено віковий досвід сміхової культури. Як корінний гуцул Коренюк добре знає гуцульський субетнос, традиції, вірування, обряди й побут усієї Гуцулії, не лишень Мараморощини.

Сьогодні рахівчанам  Дмитро Коренюк представив свою третю книжку «На дарабі до Європи». Презентація відбулась у повному залі музичної школи під дзвінкі гуцульські мелодії та коломийки.

Добрим словом до автора звернувся міський голова Віктор Медвідь, який привітав і подякував за сумлінну працю, творчі досягнення, популяризацію та продовження традицій самобутньої гуцульської культури.

Share