У Рахові вшанували воїнів-інтернаціоналістів

👁 905    |    Опубліковано: 19.02.2018 о 09:26    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини області   |   

 


 


Двадцять дев’ять років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.

Вона тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року – 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів). Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, — наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

Так, 5 наших співмешканців, а саме: Кулячук Василь, Козурак Іван, Попович Василь, Попович Олексій, Ботич Василь – не повернувся до свої родин з Афганістану.

15 лютого в Рахівській райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан.

Вшанувати учасників бойових дій та віддати шану загиблим в тій страшній війні зібралися представники районної та міської влади, колишні військові побратими, матері та дружини «афганців», герої сучасності – учасники АТО, волонтери і просто небайдужі.

Загиблих земляків та всіх, хто не повернувся додому з Афганістану, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Дійство завершилося святковим концертом, після якого урочистою ходою учасники заходу попрямували до пам’ятника воїнам-афганцям для покладання квітів та взяли участь у поминальній панахиді.

Share