У Рахові встановили тренажери під відкритим небом (ФОТО)

👁 5 969    |    Опубліковано: 20.06.2018 о 16:45    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


На прибудинкових територіях багатоквартирних будинків на вулицях Івана Франка та Миру днями встановили тренажери під відкритим небом, де усі бажаючі можуть займатись фізичною культурою. Основа для нього була підготовлена заздалегідь, а саме устаткування змонтували кілька днів тому.

Тренажерні майданчики облаштували завдяки субвенції, яка надійшла із державного бюджету за сприяння народного депутата України Василя Петьовки та співфінансуванні з міського бюджету. Роботи по встановленню та виготовленні виконувало ТзОВ «Європейський парк».

Спортивні площадки включають в себе кілька видів тренажерів: «Повітряний ходок», «Орбітек», «Бруси», «Жим ногами подвійний», «Бруси подвійні», «Лавка для пресу подвійна», «Тяга зверху+жим від грудей», «Лижник», «Гребля», «Маятник+твістер» та інші. На деяких з них можуть займатись одразу по дві людини. Також на майданчику встановлено рукохід для прихильників стрітворкауту. На ньому, як і на спортивному устаткуванні, можна тренувати різні групи м’язів (спини, ніг, пресу, торсу, плечового поясу). Все обладнання є антивандальним, виготовлене з міцних сталевих труб та пофарбоване полімерною фарбою, стійкою до атмосферних впливів.

Share